Forum Czerwone Devils

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-22 10:30:24

Gooral
Administrator

14

Spartak Moscow - Olympique Marseille    23-11-10 18:30
AS Roma - FC Bayern München                23-11-10 20:45
AJ Auxerre - AC Milan                               23-11-10 20:45
Ajax Amsterdam - Real Madrid                 23-11-10 20:45
Partizan Belgrad - Shakhtar Donetsk       23-11-10 20:45
FC Rubin Kazan - FC Kopenhagen            24-11-10 18:30
Inter Mailand - FC Twente Enschede        24-11-10 20:45
Tottenham Hotspur - Werder Bremen      24-11-10 20:45
FC Schalke 04 - Olympique Lyon              24-11-10 20:45
Glasgow Rangers - Manchester United    24-11-10 20:45


http://images.spritmonitor.de/322014.png

Offline

 

#2 2010-11-22 21:43:21

jaro
Senior

Re: 14

Spartak Moscow - Olympique Marseille    23-11-10 18:30.    1
AS Roma - FC Bayern München                23-11-10 20:45.    2
AJ Auxerre - AC Milan                               23-11-10 20:45.   1
Ajax Amsterdam - Real Madrid                 23-11-10 20:45.    2
Partizan Belgrad - Shakhtar Donetsk       23-11-10 20:45.     X
FC Rubin Kazan - FC Kopenhagen            24-11-10 18:30.   1
Inter Mailand - FC Twente Enschede        24-11-10 20:45.   1
Tottenham Hotspur - Werder Bremen      24-11-10 20:45.    1
FC Schalke 04 - Olympique Lyon              24-11-10 20:45.   1
Glasgow Rangers - Manchester United    24-11-10 20:45.    1

Offline

 

#3 2010-11-23 00:51:45

stygi
II-ligowiec

Re: 14

Spartak Moscow - Olympique Marseille    23-11-10 18:30     1
AS Roma - FC Bayern München                23-11-10 20:45   X
AJ Auxerre - AC Milan                               23-11-10 20:45  X
Ajax Amsterdam - Real Madrid                 23-11-10 20:45    1
Partizan Belgrad - Shakhtar Donetsk       23-11-10 20:45      2
FC Rubin Kazan - FC Kopenhagen            24-11-10 18:30     X
Inter Mailand - FC Twente Enschede        24-11-10 20:45      1
Tottenham Hotspur - Werder Bremen      24-11-10 20:45      1
FC Schalke 04 - Olympique Lyon              24-11-10 20:45     X
Glasgow Rangers - Manchester United    24-11-10 20:45       2

Offline

 

#4 2010-11-23 12:05:57

Trener
IV-ligowiec

Re: 14

Spartak Moscow - Olympique Marseille    23-11-10 18:30             1
AS Roma - FC Bayern München                23-11-10 20:45            1
AJ Auxerre - AC Milan                               23-11-10 20:45           1
Ajax Amsterdam - Real Madrid                 23-11-10 20:45            2
Partizan Belgrad - Shakhtar Donetsk       23-11-10 20:45              2
FC Rubin Kazan - FC Kopenhagen            24-11-10 18:30             1
Inter Mailand - FC Twente Enschede        24-11-10 20:45              1
Tottenham Hotspur - Werder Bremen      24-11-10 20:45               1
FC Schalke 04 - Olympique Lyon              24-11-10 20:45             1
Glasgow Rangers - Manchester United    24-11-10 20:45               x

Offline

 

#5 2010-11-23 14:18:51

Gooral
Administrator

Re: 14

Spartak Moscow - Olympique Marseille    23-11-10 18:30     1
AS Roma - FC Bayern München                23-11-10 20:45     2
AJ Auxerre - AC Milan                               23-11-10 20:45     2
Ajax Amsterdam - Real Madrid                 23-11-10 20:45     2
Partizan Belgrad - Shakhtar Donetsk       23-11-10 20:45     X
FC Rubin Kazan - FC Kopenhagen            24-11-10 18:30     2
Inter Mailand - FC Twente Enschede        24-11-10 20:45     1
Tottenham Hotspur - Werder Bremen      24-11-10 20:45     1
FC Schalke 04 - Olympique Lyon              24-11-10 20:45     X
Glasgow Rangers - Manchester United    24-11-10 20:45     X


http://images.spritmonitor.de/322014.png

Offline

 

#6 2010-11-23 14:22:20

Marcin
Moderator

Re: 14

Spartak Moscow - Olympique Marseille    23-11-10 18:30         1
AS Roma - FC Bayern München                23-11-10 20:45       1
AJ Auxerre - AC Milan                               23-11-10 20:45      X
Ajax Amsterdam - Real Madrid                 23-11-10 20:45       2
Partizan Belgrad - Shakhtar Donetsk       23-11-10 20:45         2
FC Rubin Kazan - FC Kopenhagen            24-11-10 18:30        X
Inter Mailand - FC Twente Enschede        24-11-10 20:45         1
Tottenham Hotspur - Werder Bremen      24-11-10 20:45         1
FC Schalke 04 - Olympique Lyon              24-11-10 20:45        1
Glasgow Rangers - Manchester United    24-11-10 20:45          2

Offline

 

#7 2010-11-26 13:41:49

Gooral
Administrator

Re: 14

Wyniki:
Marcin i Trenejro po 7
Jaro 5
Stygi i Góal po 4


http://images.spritmonitor.de/322014.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson



Założ : stronę za darmo