Forum Czerwone Devils

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-10-18 11:04:05

Gooral
Administrator

7

Spartak Moscow - Chelsea FC                19-10-10 18:30
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre                 19-10-10 20:45
Real Madrid - AC Milan                           19-10-10 20:45
Arsenal FC - Shakhtar Donetsk             19-10-10 20:45
Sporting Braga - Partizan Belgrad         19-10-10 20:45
FC Twente Enschede - Werder Bremen 20-10-10 20:45
Inter Mailand - Tottenham Hotspur        20-10-10 20:45
Olympique Lyonnais - Benfica Lissabon  20-10-10 20:45
Glasgow Rangers - CF Valencia              20-10-10 20:45
Panathinaikos - FC Rubin Kazan             20-10-10 20:45


http://images.spritmonitor.de/322014.png

Offline

 

#2 2010-10-18 13:05:15

jaro
Senior

Re: 7

Spartak Moscow - Chelsea FC                19-10-10 18:30.   X
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre.               19-10-10 20:45.   1
Real Madrid - AC Milan.                         19-10-10 20:45.   1
Arsenal FC - Shakhtar Donetsk.             19-10-10 20:45.   1
Sporting Braga - Partizan Belgrad         19-10-10 20:45.     1
FC Twente Enschede - Werder Bremen 20-10-10 20:45.     X
Inter Mailand - Tottenham Hotspur        20-10-10 20:45.    1
Olympique Lyonnais - Benfica Lissabon  20-10-10 20:45.    X
Glasgow Rangers - CF Valencia              20-10-10 20:45.   X
Panathinaikos - FC Rubin Kazan             20-10-10 20:45.   2

Offline

 

#3 2010-10-18 21:22:50

Trener
IV-ligowiec

Re: 7

Spartak Moscow - Chelsea FC                19-10-10 18:30             1
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre                 19-10-10 20:45            1
Real Madrid - AC Milan                           19-10-10 20:45             1
Arsenal FC - Shakhtar Donetsk             19-10-10 20:45               1
Sporting Braga - Partizan Belgrad         19-10-10 20:45               1
FC Twente Enschede - Werder Bremen 20-10-10 20:45                x
Inter Mailand - Tottenham Hotspur        20-10-10 20:45               1
Olympique Lyonnais - Benfica Lissabon  20-10-10 20:45               x
Glasgow Rangers - CF Valencia              20-10-10 20:45              2
Panathinaikos - FC Rubin Kazan             20-10-10 20:45              1

Offline

 

#4 2010-10-19 02:58:28

stygi
II-ligowiec

Re: 7

Spartak Moscow - Chelsea FC                19-10-10 18:30     X
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre                 19-10-10 20:45    1
Real Madrid - AC Milan                           19-10-10 20:45     1
Arsenal FC - Shakhtar Donetsk             19-10-10 20:45       1
Sporting Braga - Partizan Belgrad         19-10-10 20:45       2
FC Twente Enschede - Werder Bremen 20-10-10 20:45        2
Inter Mailand - Tottenham Hotspur        20-10-10 20:45       1
Olympique Lyonnais - Benfica Lissabon  20-10-10 20:45       1
Glasgow Rangers - CF Valencia              20-10-10 20:45      2
Panathinaikos - FC Rubin Kazan             20-10-10 20:45      1

Offline

 

#5 2010-10-19 09:52:57

Gooral
Administrator

Re: 7

Spartak Moscow - Chelsea FC                19-10-10 18:30      2
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre                 19-10-10 20:45      1
Real Madrid - AC Milan                           19-10-10 20:45      1
Arsenal FC - Shakhtar Donetsk             19-10-10 20:45      1
Sporting Braga - Partizan Belgrad         19-10-10 20:45      1
FC Twente Enschede - Werder Bremen 20-10-10 20:45      X
Inter Mailand - Tottenham Hotspur        20-10-10 20:45      2
Olympique Lyonnais - Benfica Lissabon  20-10-10 20:45      1
Glasgow Rangers - CF Valencia              20-10-10 20:45      2
Panathinaikos - FC Rubin Kazan             20-10-10 20:45      2


Jakby ktoś chciał widzieć czemu nie LE tym razem to zapomniało mi się o tych prestiżowych rozgrywkach img/smilies/wink


http://images.spritmonitor.de/322014.png

Offline

 

#6 2010-10-19 12:59:42

Marcin
Moderator

Re: 7

Spartak Moscow - Chelsea FC                19-10-10 18:30       2
Ajax Amsterdam - AJ Auxerre                 19-10-10 20:45      1
Real Madrid - AC Milan                           19-10-10 20:45      1
Arsenal FC - Shakhtar Donetsk             19-10-10 20:45        1
Sporting Braga - Partizan Belgrad         19-10-10 20:45         1
FC Twente Enschede - Werder Bremen 20-10-10 20:45         X
Inter Mailand - Tottenham Hotspur        20-10-10 20:45         1
Olympique Lyonnais - Benfica Lissabon  20-10-10 20:45        1
Glasgow Rangers - CF Valencia              20-10-10 20:45       2
Panathinaikos - FC Rubin Kazan             20-10-10 20:45       X

Offline

 

#7 2010-10-22 09:16:41

Gooral
Administrator

Re: 7

Wyniki:
Marcin 9
Jaro i Góral po 7
Trenejro 6
Stygi 5


http://images.spritmonitor.de/322014.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson



Założ : stronę za darmo